Truth or Dare/Pravda nebo Úkol

13. července 2018 v 13:10 | Unknown |  Krátké Creepypasty
"Dobře, teď jsi na ředě ty!" Chloe nadšeně vypískla.

"Pšt! Vzbudíš tvou mámu," šeptla Krissie.

"Ups, promiň. Hehe… Takže pravda nebo úkol?"

"Ehm… pravda…" Krissie váhala, ale Chloe to nechápala.

"Proč pravda? To je nuda! Nikdy si nezvolíš úkol… srabe!"

"Ale já…"

"Srabe! Srabe!" Chloe zkřížila ruce na prsou a otočila se na druhou stranu.

"Dobře. Tak tedy úkol. Co chceš, abych udělala?"

"Chci, abys… šla do ložnice mé mámy, rozsvítila světla a práskla dveřmi," Chloe ukázala na dveře na chodbě. Hned vedle Chloenina pokoje, směrem ke schodům. "Jen proto, abys vyděsila mou mámu, protože nám zakázala, abychom spolu mluvily tak pozdě v noci."

"Jsi si jistá?" zeptala se Krissie. "Nepřistihne mě? Možná přijde na to, že jsme celou tu dobu byly vzhůru. Možná se na nás naštve a možná už k vám nebudu moct chodit."

"Jasně, že ne, hlupáčku! Beztak to bude pravděpodobně na mě. A teď už jdi, jdi."

Krissie přišla do chodby jak Chloe říkala, rozsvítila světla, zabouchla dveře ložnice Chloeiny matky, užívající si její leknutí a vrátila se zpět, zavírající za sebou dveře. Společně se zahihňaly.

Smích přestal, když Chloina matka otevřela dveře z ložnice do chodby a vydala se naproti Chloinu pokoji. Chloe rychle schovala spiritistickou tabulku (Ouija board), svíčky, knížky a ostatní věci, zahodila je do rohu, skočila do postele a předstírala, že spí.

Její matka otevřela dveře, připravená něco říct, ale neřekla. Povzdychla si, chvíli tam stála a pak zavřela dveře. Vrátila se do své ložnice, pokoušela se opět usnout, nechala zapnutá světla a tentokrát dveře zavřené.

Po pár minutách Chloe vstala z postele a vzala tabulku do rukou. Znovu si sedla doprostřed místnosti, zapálila svíčky a hláskovala slova na tabulce:

"To bylo těsné."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama