Eyeless Jack

14. července 2018 v 13:20 | Unknown |  Eyeless Jack
Eyeless Jack (Bezoký Jack) byl normální, výborný student, než potkal děvče jménem Jenny, která byla členkou kultu uctívající démona jménem Chernabog. Jack byl nedobrovolně obětován, aby se stal synem Chernaboga. V procesu měl vydloublé oči, po kterých zbyly pouhé prázdné černé důlky, které vylučovaly černý sliz. Posedlý a rozzuřený Jack zabil všechny členy kultu a snědl jejich ledviny s jeho řady ostrých, špičatých zubů, které získal v procesu obětování. Toužil po lidských orgánech, avšak ledviny byly jeho oblíbené. Tak to celé začalo.

Eyeless Jack nosí černé oblečení skládající se z černé mikiny s kapucí splývající s černými džíny. Kapuci nosí většinou přetáhlou přes hlavu tak, aby ani jeden pramen z jeho tmavě hnědých vlasů nevylézal ven. Kromě jeho modré masky, která zakrývá všechny obličejové rysy kromě očních důlků, také nosí černé rukavice.

------------------------------------

Ahoj, mé jméno je Mitch. Jsem zde, abych vám mohl říct můj zážitek. Nevím, jestli to bylo paranormální nebo jak se tomu říká, ale po tom, co mě ta věc navštívila, věřím v paranormální věci.

Týden po tom, co jsem se s mým bratrem Edwinem přestěhoval, jsem dokončil vybalování. Edwinovi nevadilo, že jsem se k němu nastěhoval po tom, co jsme se neviděli 10 let, takže jsem se těšil. Když jsem vešel dovnitř, rychle jsem usnul. O jeden týden později jsem v noci slyšel nějaké zvuky přicházející zvenku. Byla asi jedna hodina ráno. Myslel jsem si, že to byl mýval, takže jsem to ignoroval a snažil se opět usnout. Další ráno jsem o tom pověděl Edwinovi a on souhlasil.

Další noc jsem si myslel, že jsem uslyšel, jak někdo otevírá okno. Následovalo hlasité žuchnutí, jako kdyby někdo skočilo do místnosti. Vstal jsem a porozhlédl se po pokoji, ale nic jsem nespatřil. Když mě další den Edwin spatřil, upustil svůj hrnek s kávou. Přinesl mi zrcadlo a já do něj pohlédl. Na levé tváři jsem měl obrovský škrábanec.

Po tom, co jsem přišel do nemocnice, mi doktor sdělil, že jsem musel být náměsíčný, ale potom mi ukázal něco, po čem mi ztuhla krev v žilách. Nadzvedl mi tričko a odhalil velký steh na místě, kde obvykle leží ledviny. Podíval jsem se mu do očí.

"Minulou noc jste nějak musel přijít o ledvinu. Nikdo z nás nemůže přijít na to, jak. Je nám to líto, Mitchi."

Další noc jsem se vzbudil okolo půlnoci, abych spatřil něco hrozného. Zíral jsem přímo do obličeje bytosti v černé mikině a tmavě modré masce bez nosu a pusy. Nejvíce mě vyděsilo, že ta věc neměla žádné oči. Jen prázdné důlky. Popadl jsem kameru, která byla blízko mě. Po tom, co jsem tu věc vyfotil, se to na mě vrhlo a pokoušelo se to rozříznout mi hruď, aby se to dostalo k orgánům. Zastavil jsem to kopnutím do obličeje. Než jsem vyběhl z pokoje, vzal jsem si peněženku. Peníze se budou hodit. Vyběhl jsem z domu mého bratra do noci. Doběhl jsem do lesa blízko Edwinova domu a klopýtl o kámen.

Vzbudil jsem se v nemocnici. Můj doktor vstoupil dovnitř. Byl to ten samý doktor, u kterého jsem byl minule.

"Mám dobré i špatné zprávy, Mitchi. Dobrá zpráva je, že máte jen drobná zranění a vaši rodiče si pro vás přijedou. Špatná zpráva je, že váš bratr byl zabit. Je mi to líto."

Mí rodiče mne vzali zpět do Edwinova domu, abych pobral zbytek mých věcí. Když jsem vstoupil do mého pokoje, byl jsem stále vyděšen, ale zachoval se klidně. Vzal jsem svou kameru a na své cestě jsem se zarazil. Na chodbě vedoucí do mého pokoje jsem uviděl Edwinovo tělo a něco malého, co leželo vedle. Vzal jsem tu věc do ruky a nastoupil do auta mých rodičů. O Edwinovi jsem se nezmínil. Podíval jsem se na tu věc, co jsem držel a pozvracel se. V ruce jsem svíral svou napůl snězenou ledvinu s nějakým černým slizem na sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama