Darkness in the Rareview Mirror

12. července 2018 v 21:57 | Unknown |  Krátké Creepypasty

Bylo léto, rok 2013 a já jel sám v autě na dálnici 902 z oslavy. Byla skoro půlnoc a nemusím ani říkat, jaká byla tma. Jel jsem při kraji, tak, jak to bylo obvyklé. Neměl jsem zapnuté rádio a neslyšel jsem nic, než zvuky pneumatik po asfaltu a hukot motoru. Nahlédl jsem do středního zpětného zrcátka a nespatřil jsem nic jiného, než tmu.

Vím, že jsem se ohlédl a neviděl nic. Jsem si tím jistý. Jen nekonečnou tmu noci. Pamatuji si to tak jasně, protože ani ne 10 vteřin později po mé levé straně projelo auto. Přední světla zapnuté. Měl jsem jeden z těch náhlých adrenalinových přívalů, jako když tvé oko zachytí osobu stojící před tvým oknem, i když je to jen strom, nebo když se vzbudíš v noci s pocitem, že padáš. Před deseti vteřiny za mnou nic nebylo. Najednou, auto. Zbytek cesty jsem domů jel třesoucí se a uvědomující si, že něco nebylo v pořádku.

Další ráno jsem našel dvě řady škrábanců blízko zadní části mé dodávky. Jedna byla na levé straně zadní části a druhá na pravé. Auto bylo hodně staré. Mohly zde být už měsíce, ale bylo to poprvé, co jsem si zřetelně pamatoval, že jsem je uviděl.

Když se na to dívám teď, jsou dvě možnosti, co se mohlo tu noc stát.
Možnost první. Nějakou závadou ve skutečnosti nebo něčím paranormálním se tohle druhé auto nějak zjevilo za mnou, když jsem na10 vteřin odvrátil zrak. Něco jako zvláštní duchařská blbost nebo tak něco. Nicméně, druhá možnost je to, po čem mi tuhne krev v žilách, kdykoli to zvážím.

Ani mě to nenapadlo, až po měsících toho faktu, ale děsí mě to ještě víc, když jedu v noci domů. Možnost dvě. Auto bylo normální. Objelo mě a projelo po mé levé straně. Nicméně, něco obrovského, širokého a černého jako noc lpělo na zadní části mého auta, zatemnělo můj pohled skrz okno a zanechalo to škrábance po stranách.

A já to s sebou netušíc přivezl domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama